NSM İnşaat Dış Ticaret Limited Şirketi

Şirketimiz 1998 yılında insan sağlığı için önemli olan uyku ürünlerini ve merkezi temizlik sistemlerini tüketicilere sunarak faaliyetlerine başladı. Amerikan’ın lider markası  VACUFLO Merkezi Süpürge Sistemlerinin 13 yıldır Türkiye distribütörlüğünü yapan firmamız referanslarıyla fark yaratmaktadır. VACUFLO’nun temizleme gücü ile birleşen tecrübeli kadromuz her türlü temizlik sorununa çözüm getirir.

13 yıldır Türkiye tek yetkili satıcılığını yaptığımız VACUFLO Merkezi Vakum Sistemleri H-P Products, Inc tarafından Canton, Ohio’ da üretilmektedir.

1945 yılından beri sektörün öncü üreticisi olan H-P Products, Inc, yüksek kalitelide ürünler üreterek geniş bir müşteri tabanının ihtiyaçlarına hizmet etmek prensibi ile 25 den fazla ülkede faaliyetlerini sürdürmektedir.

60 yıldan fazla bir süredir üretim başarılarına sahip H-P Products, çeşitlendirilmiş ürün yelpazesi, esnek üretim kapasitesi, ISO 9001:2000 sertifikalı üretim süreci ve kaliteli ürünleri ve hizmetleri sonucunda büyümeye devam etmektedir. Ürün yelpazesini geliştirmek için araştırma ve yeni teknolojileri bulma konusunda süreklilik gösteren H-P Products böylelikle sektörün öncüsü konumundadır.