SIKÇA SORULAN SORULAR

 

1.Ne kadarlık bir temizleme gücüne ihtiyacım var?

Yaşam tarzınızı düşünün. Her ev kendi payına düşen kir, toz ve tüyden nasibini alıyor. Buna birde yoğun aile hayatınızı ekleyin; beslenen bir yada daha fazla evcil hayvan, alerji veya solunum hastalıkları, kilim ve halıların çokluğu, mevsimlik değişiklikler temizlik ihtiyacınızı orantılı olarak artırır. Sadece VACUFLO bunları yüzeyden temizlikle kalmaz, kiri, tozu ve alerjenleri  %100 yaşam alanınızdan kaldırır.

VACUFLO’ nun özel patentli Siklonik Filtreleme Teknolojisi sayesinde her temizliğinizde maksimum güç elde edersiniz. Diğer torbalı veya filtreli sistemlerde vakum gücü ve hava akımı sistemin kirden ve tozdan zarar görmesi nedeniyle düşer. Fakat Siklonik Filtreleme vakum gücünü kısıtlamadan hava akımında kiri ayrıştırdığı için devamlı maksimum temizleme gücü garantisi verir.

VACUFLO yetkili satıcısı sizin yaşam alanınıza göre gerekli makineyi seçmenizde yardımcı olacaktır. VACUFLO makineleri yaşam alanı metrekarelerine ve özel temizleme ihtiyaçlarına göre üretilmektedir.

 

2. Merkezi Sistemlerin Bakımı ve Kullanımı Kolay Mıdır?

Cep telefonları, internet gibi günümüzde onlar olmadan nasıl yaşayacağımızı düşündüğümüz modern yenilikleri düşünün. Hala çoğumuz klasik elektrikli süpürge ile temizliğimizi yapmaktayız. Evin içinde makineyi sürüklemek, eşyalara çarpmamasını sağlamak, prize taktığımız kordonla devamlı sorun yaşamak, torbasını değiştirmek değiştirmediğimiz alışkanlıklarımız. Bir VACUFLO sistemi ile hortumu özel prizlerine takın ve temizliğe başlayın.

VACUFLO’ nun özel hortum yönetimi çözümleriyle evinizin her köşesini sorunsuz bir şekilde temizleyebilirsiniz.Bir kere size uygun VACUFLO makinesini seçtikten sonra neden bu kadar zaman bu değişikliği yapmak için beklediğinizi sorgulayacaksınız.Değiştirilecek torba veya filtre yok sadece birkaç ayda bir VACUFLO kovasını boşaltmanız yeterli.

 

3. Sistem Sadece İnşaat Halinde İken Mi Kurulabiliyor?

Hayır, hem yeni inşaatlarda hem de var olan evlerinizde VACUFLO Merkezi Vakum Sistemini kullanabilirsiniz. Profesyonel Vacuflo çalışanlarınızdan alacağınız bir randevu ile sizin için gerekli sistem belirlenip kuruluma başlanabilir.

 

4. Merkezi Sistemler Yaşam Alanlarında ki Hava Kalitesini Artırabilir Mi?

Amerikan Çevre Koruma Ajansı (EPA) yaşam alanlarında ki hava kirliliğinin Amerika’nın en büyük çevre sağlığı problemi olduğunu belirtiyor. American College of Allergists’ in raporuna göre hastalıkların %50 si kirli yaşam alanı havası sayesinde meydana geliyor veya etkileniyor.

Günümüzde kullanılan sentetik mobilya materyalleri, kimyasal formüllü ev araç-gereçleri, fazlalaşan inşaatlar yaşam alanı havasının kalitesinin düşmesinde ki birkaç nedenden bazıları.

Çoğu insan zamanlarının %90 ‘ını kapalı mekanlarda geçiriyor, dolayısıyla yaşam alanı hava kalitesi çok önemli bir hale geliyor sağlığımız için. Temizlediği kirleri ve alerjenleri tekrar ortama veren klasik elektrik süpürgelerine karşın VACUFLO Merkezi Vakum Sistemleri kiri, tozu ve alerjenleri %100 temizler. Eviniz VACUFLO Sistemi ile daha güzel gözükecek, daha güzel kokacak ve daha temiz bir hava vaat ediyor.

 

5. Kısa ve Uzun Dönem Maliyetlerini Karşılaştırabilir Misiniz?

Maliyet; kalite, zaman, enerji ve materyalin toplamına eşittir. İlk nakit harcamada maliyet fazla gibi görünse de uzun vadede maliyet gerçektende azalmaktadır. İyi bir elektrik süpürgesinin sağlam bir yatırım olduğu zamanlar vardır.

Bugünlerde iyi bir elektrik süpürgesi alsanız bile (500 dolardan fazla bir maliyet) hala onu taşıma gereğini, torba veya filtre maliyetini, temizlik bittikten sonra koyacak yer sorununu ve vakti geldiğinde değiştirme sorunuyla uğraşıyor olacaksınız.

Diğer yanda VACUFLO merkezi vakum sistemi, muhteşem bir temizleme performansı, daha temiz bir yaşam alanı havası, daha konforlu bir yaşam sunmakla beraber evinizin değerini artıran bir yatırımdır..

 

6. Sistem Çevre Dostu Mu?

Sessiz, Temiz ve Çevre Dostu. Çünkü VACUFLO Merkezi Vakum Sistemi gürültü kirliliğini azaltır, yaşam alanı hava kalitesini önemli ölçüde artırır, Amerika’da birçok tüketici ve inşaatçı sıkı çevre standartlarına uymak ve ‘yeşil’ mekânlar yapmak veya satın almak için VACUFLO Merkezi Vakum Sistemini seçmektedir.