VACUFLO İLE YEŞİL BİNALAR

Bugünün çevreye duyarlı ev sahipleri geliştirilmiş enerji verimliliğini, evlerinde daha iyi bir hava kalitesini ve akıllı yapı malzemelerinin kullanılmasını tercih ediyorlar. Bu "yeşil" bina girişimleri ise sadece çevreyi korumuyor, aynı zamanda konforu ve evin değerini de arttırıyor.

VACUFLO merkezi süpürge sistemleri ‘yeşil’ evlerde büyük bir rol oynuyor. Vakumlanan kiri ve tozu %100 ortadan kaldırarak, size sağlıklı bir hava sunuyor ve alerji rahatsızlıklarına %60 oranında fayda sağlıyor. Ayrıca VACUFLO size şunları sunuyor;

Yaşam alanlarında Gelişmiş Hava Kalitesi

VACUFLO Merkezi Vakum Sistemleri; yaşam alanlarındaki kir, toz ve alerjenleri %100 emerek, hiçbir geri sirkülasyon yapmadan hava kalitesini arttırır.

Elinizden tek çıkarmanız gereken şey toz!

Birkaç yıl içinde bozulan taşınabilir süpürgelerin aksine VACUFLO Merkezi Süpürge Sistemleri size yıllar boyu devam edecek olan sorunsuz temizlik sunar. Sınırlı Ömür Boyu Garanti bunu sağlar.

Hiçbir ek elektrik masrafı olmadan!

VACUFLO türbin motorlu güç ünitesine sahiptir. Türbinler hava akımını boşaltır böylece hiçbir ek elektrik giderine yol açmaz.

Gürültü kirliliğine son!

VACUFLO ses yalıtım sistemi sayesinde eviniz hiç olmadığı kadar sessiz olacak. VACUFLO merkezi süpürge sistemi haricinde daha güçlü ve daha sessiz bir birleşim hiç olmadı.