VACUFLO VE DİĞERLERİ

Merkezi vakum sistemlerinin alışık olduğumuz klasik elektrik süpürgelerine karşı avantajları oldukça fazladır. Yeniden klasik bir elektrik süpürgesi almadan önce merkezi sistemlerin avantajlarına bir bakalım.

Daha Güçlü Temizleme Gücü

Güçlü motoru ve geniş hava sirkülasyonu sayesinde merkezi sistemler kirleri, tozları, alerjenleri rahatlıkla temizler. VACUFLO merkezi vakum sistemi kir, partiküller ve alerjenleri de %100 temizler.

Yaşam Alanlarında Hava Kalitesini Artırır

Temizlenebilir materyallerin %100 temizlendiği için hava kalitesi de önemli ölçüde artar. California  Davis School of Medicine Universitesi’nin çalışmasına göre merkezi vakum sistemi kullanımında alerji hastalarında görünen belirtilerin % 61 oranına kadar iyileşebildiği gözlemlenmiştir.

Rahat ve Kolay Temizlik

Taşınacak ağır bir ekipmanın olmaması, mobilya üzerinden veya kenarlarından kordon geçirme uğraşı olmadan, mobilyalara ve ahşap malzemelere çarptığında zarar verecek ekipmanın bulunmaması! Hafif hortumlar ve aksesuarların taşınması çok kolaydır.

Sessizlik

Giysi kurutma makinesinden veya saç kurutma makinesinden daha az sese sahip merkezi vakum sistemleri ile çocuğunuz uyurken bile odasını temizleyebilirsiniz.

Evinizin Değerini Artırır

Merkezi vakum sistemi evinizi satarken satış argümanınızın en önemli unsuru olacaktır.

Kolay Kurulum

Profesyonel VACUFLO çalışanları sayesinde sistem hem yeni yapılan inşaatlara hem de hali hazırda bulunan evlere, otellere, iş merkezlerine ve benzeri yerlere kolayca kurulabilir.

Maliyet

Ortalama bir eve profesyonel üst seviye, ismi duyulmuş klasik taşınabilir temizleme sisteminden daha az maliyetlidir. En az 10 yıl boyunca güçlü bir temizleme hizmeti veren merkezi vakum sistemleri lüks den daha çok gereklilik olarak görülmelidir sağlığınız için.