MERKEZİ SİSTEMLERDE YANLIŞ BİLİNEN GERÇEKLER

Merkezi vakum sistemi hakkında her şeyi bildiğinizi mi düşünüyorsunuz?  Merkezi vakum sistemi hakkında yaygın olarak bilinen yanlışlara bir göz atın. Belki de yeni bir şey keşfedebilirsiniz!

 Merkezi vakum sistemleri ne kadar sesli olabilir?

Güçlü merkezi vakum sistemleri garaj veya yaşam ortamından uzak bir yere konumlandırılır ve güç üniteleri bir dizi özel akustik özellik ile tasarlanmıştır, buna motor kayışı ve rulman yuvaları da dahildir. Sonuç olarak, merkezi vakum sistemleri sektöründe en düşük desibel derecelerinden birine sahiptir. VACUFLO merkezi süpürge sistemi de bir giysi kurutma makinesi gibi benzer desibele sahiptir.

Merkezi vakum sisteminin portatiflerden farkı nedir?

5 kata kadar daha güçlü bir emme gücüne sahip olan merkezi süpürge sistemi tüm kir, toz, koku ve alerjenleri %100 çeker. Geleneksel süpürge kullanımından sonra tipik bir koku alınır. Bu koku süpürgenin havaya yeniden karıştırdığı bakteri, küf, kir ve havada asılı kalabilen tozlardan kaynaklanmaktadır. Merkezi süpürge sistemi size daha temiz bir hava ve temiz bir ev sunmak için bu toz parçacıklarını ortadan kaldırır.

Bu sistem halılar haricinde de kullanılabilir mi?

VACUFLO ahşap, fayans, mermer ve vinil gibi sert yüzey döşemeleri ve tüm halı türlerinde kullanmak için çok çeşitli bir ürün yelpazesine sahiptir. Ayrıca; pervazları, tavanları, vantilatörleri, abajurları ve bunun gibi birçok demirbaşı temizlemek için de aparatları mevcuttur.

Evin en uzak köşesinde bile aynı emiş gücü ile çalışır mı?

Evet. Merkezi vakum sistemleri; her uzaklıkta aynı vakum gücünü sağlayabilecek kapalı korumalı sistemlerdir. Uygun büyüklükteki güç üniteleri ve ev boyunca doğru konumlandırılmış prizler sayesinde maksimum performans sağlanır. VACUFLO Merkezi Vakumlu Süpürge Sistemi’nin sürekli temizleme gücü; evin her yerinde emiş gücünü ve hava akımını tutarlı bir düzeyde sağlayacaktır.

Boruların tıkanması mümkün mü?

Sistemin doğru olarak montajı yapıldığı sürece bu mümkün değildir. Giriş valfinden sığabilecek her şey borulardan geçer ve sonunda kirlerin biriktiği kovaya hapsedilir.

Hortum duvarlara veya parkelere zarar verir mi?

Hayır, VACUFLO doğramaları, mobilyaları vb. korumak için dizayn edilmiştir. Hortumlar rahatça üstüne geçirebileceğiniz yumuşak bir kılıfa sahiptir, bu şekilde tüm çizilme ve sürtünmelere karşı tahribatı engeller.

Merkezi Süpürge sistemi evime değer katar mı?

Merkezi vakum sistemi evinizin ayrılmaz bir parçasıdır ve satma zamanı geldiğinde evinize artı bir özellik katmış olur.

Neden merkezi vakum çok daha güçlüdür?

Taşınabilir bir süpürge eğer benzer bir motora sahip olsaydı, ev içinde onu itmekle uğraşmak istemezdiniz! Merkezi vakum sistemleri; güç ünitesini bir yere sabitliyor ve ev içinde bulunan hortum girişleri sayesinde bu güçlü vakuma her yerden erişim sağlıyor.

Evimdeki zeminler genelde çıplak, neden merkezi süpürge sistemine ihtiyaç duyayım ki?

Merkezi vakum sistemi sert zeminler için idealdir. Normal bir süpürge ile kiri karıştırmak yerine size özel olarak hazırlanmış çıplak zemin aparatları ile kiri vakumlayabilirsiniz. Kir, toz ve koku sirkülasyonun ortadan kaldırılarak, kova içine hapsolur.

Temizlik servisim var neden böyle bir sisteme ihtiyaç duyayım ki?

Birçok temizlik firması taşınabilir süpürgeleri kullanır ve başka bir evden size toz, kir ve kokuyu taşır. Merkezi vakum sistemi, temizliği kim yaparsa yapsın kir, toz ve kokuyu ortadan kaldırır.

Zaten taşınabilir bir süpürgem var, neden merkezi sisteme ihtiyaç duyayım ki?

Tipik bir evde bulunan seyyar süpürge sistemi birçok taşınması gereken aparata sahiptir. Merkezi bir vakum sistemi tüm bunların yerini tutabilir. VACUFLO merkezi süpürge sistemi geleneksel süpürgelerden yaklaşık 5 kat daha güçlüdür ve daimi temizleme performansı sayesinde kesinlikle güç kaybetmez. Hemen hemen tüm iç yüzeylere uygun vakum ekleri temizliği tamamlar.

 

Merkezi süpürge sistemlerinin pahalı olduğunu duydum, doğru mu?

Yıllar içinde yenilenmesi gereken portatif süpürgeleri düşündüğünüz zaman VACUFLO’ya sahip olma maliyeti çok daha azdır.