VACUFLO Gerçek Siklonik (True Cyclonic) ve Filtreli Siklonik (Filtered Cyclonic) olmak üzere 2 güç ünitesi sunmaktadır. Her iki sistemde üstün bir temizleme deneyimi için gerekli özellikleri ve gücü barındırmaktadır. VACUFLO güç üniteleri metrekare hesabına göre derecelendirilir.  

VACUFLO her zaman güçlü temizleme hizmeti sunar.

Siklonik Filtreleme Teknolojisine sahip VACUFLO güç ünitelerinin temizleme performansı diğer filtreli veya torbalı sistemler gibi kir emildikçe azalmaz.

VACUFLO temiz bir hava dışında arkasında bir şey bırakmaz.

Klasik elektrik süpürgeleriyle temizlik yaptığınızda çoğu zaman toz parçacıklarının ve kötü kokunun giderilmediğini görürsünüz. VACUFLO’ nun çift motor dizaynlı güç üniteleri yüksek bir hava akışı sağladığından kiri, tozu, ve kötü kokuyu evinizden %100 temizler.

VACUFLO ile daha kaliteli hava.

Amerikan Çevre Koruma Ajansına göre yaşam alanlarındaki kirli hava hastalıklara %50 katkıda bulunur. VACUFLO’ nun üstün vakum gücü sadece halıları ve yüzeyi temizlemekle kalmaz aynı zamanda nefes aldığınız havayı da temizler.

VACUFLO sistemini göremez ve duyamazsınız.

VACUFLO sistemi bütün kir ve toz partiküllerini vakumlayıp, temizlik odasına, bodruma veya garaja konan güç ünitesine duvarların içine döşenen PVC borular vasıtasıyla taşır. Dolayısıyla ses düzeyi yaşam alanlarında minimum seviyededir.